Inleiding
Locatie en data
Programma
Organisatie
Participants
Links
 

 

Hi everybody,
The PhDays are over. I hope you enjoyed it as much as we did. Below you will find some photos of the weekend. See you next year..

Dominiks Photos (on this site)
Dirks Photos (on Dirks site)

 

 

Inleiding

Welkom op de PdDays 2003 website !
De PhDays is al sinds 1998 een jaarlijks terugkerend evenement. De bedoeling het samenbrengen van Vlaams/Nederlandse AIO's uit de numerieke wiskunde en aanverwante diciplines, in een informele sfeer.

 

Locatie

Dit jaar zal de traditie worden voortgezet door een uitstapje naar de Belgische Ardennen.

Vanaf de avond van vrijdag 9 Mei tot Zondagmiddag 11 Mei zullen er diverse activiteiten georganiseerd worden.

Verblijf is geregeld in een oude hoeve in Arbrefontaine, op enkele kilometers van Vielsalm, in de provincie Luik. Voor meer informatie zie ook de website http://www.cbtj.be (klik Groepen->Presentatie->Arbrefontaine).

Reizigers vanuit Nederland die met het openbaar vervoer gaan wordt aangeraden de NS reisplanner te raadplegen. Het nabijgelegen Vielsalm is bekend bij deze reisplanner.

De kosten bedragen 25 euro. Hierbij is inbegrepen diner vrijdag en zaterdag, ontbijt en lunch zaterdag en zondag, overnachtingen en activiteiten. Daarnaast zal er als tastbaar 'souvenir' een promovendiboek uitgereikt worden met informatie over het weekend en de deelnemers.

 

Participants

Pieter De Ceuninck (KULeuven) Pieter.DeCeuninck@cs.kuleuven.ac.be
Dirk Nuyens (KULeuven) Dirk.Nuyens@cs.kuleuven.ac.be
Dominik Smits (KULeuven) Dominik.Smits@cs.kuleuven.ac.be
Koen Verheyden (KULeuven) Koen.Verheyden@cs.kuleuven.ac.be
Tim Volodyn (KULeuven) Tim.Voldyn@cs.kuleuven.ac.be
Pieter Van Leemput (KULeuven) Pieter.Vanleemput@cs.kuleuven.ac.be
Bert Seynaeve (KULeuven) Bert.Seynaeve@cs.kuleuven.ac.be
Caroline Montijn (CWI) Carolynne.Montijn@cwi.nl
Anton Kuut (CWI) Anton.Kuut@cwi.nl
Marc Van Raalte (CWI) M.H.van.Raalte@cwi.nl
Johannes Krottje (CWI) J.K.Krottje@cwi.nl
David Echeverria (CWI) DETXEBE@terra.es
Remo Minero (Eindhoven) r.minero@tue.nl
C. Gionnopapa (Eindhoven) c.g.giannopapa@tue.nl
M. Sizov (Eindhoven) msizov@win.tue.nl
H. Berchmans (Eindhoven) hberchma@win.tue.nl
J. Kroot (Eindhoven) jkroot@win.tue.nl
Davit Harutyunyan (Twente) d.harutyunyan@math.utwente.nl
Joris Van den Berg (Twente) j.vandenberg@math.utwente.nl
Arno Schwart (Utrecht) swart@math.uu.nl
Yaroslav Kontratyuk (Utrecht) kondratyuk@math.uu.nl
Tsogtgerel Gantumur (Utrecht) gantumur@math.uu.nl

 

Programma

Het programma is voorlopig en zal nog worden aangevuld.

  • Aankomst vrijdagavond vanaf 19.00 waar in een maaltijd zal worden voorzien en kennismakingsspelletjes.
  • Zaterdag voorstellen van eigen persoonlijke ervaringen met PhD, eventueel voetbalwedstrijd en een buitenprogramma (bv mountainbike / kayak / wandeltocht,...)
  • Zondag voor de middag eventueel een toeristische uitstap (bv grot / kasteel / ...).
  • Zondagmiddag na de lunch vertrek.

Inschrijven

Inschrijven voor de PhDays 2003 kan tot 31 maar per email bij Dominik Smits. Wanneer je inschrijft willen we vragen een kort stukje over jezelf te schrijven voor het PhDays boek, wat op het weekend zal worden uitgedeeld. Gebruik dit LaTeX voorbeeld , uitleg wordt gegeven in het het bestand.
Meer informatie is gegeven per email, je kan deze email hier nog eens nalezen.

 

Organisatie

De PhDays worden dit jaar georganiseerd door:

Dominik Smits (KU, Leuven)
Johannes Krottje (CWI, Amsterdam)
Arno Swart (UU, Utrecht)
Remo Minero (TU, Eindhoven)
Pieter De Ceuninck (KU, Leuven)

 

Links

PhDays 2001 (Foto's en meer van de PhDays 2001)
Website van CBTJ ( PhDays 2003 headquarters.. (klik Groepen->Presentatie->Arbrefontaine))

 

 

 

 

The PhDays 2003 are sponsored by:

 

Stieltjes Instituut